CF12GT22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF12GT22R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 22 OHM 1/2W 2% AXIAL
Datasheety: 1.CF12GT22R0.pdf2.CF12GT22R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF12GT22R0
Part Number CF12GT22R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 22 OHM 1/2W 2% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4909059 pcs Datový list 1.CF12GT22R0.pdf2.CF12GT22R0.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Série CF Režim panel 22 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 22 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film