CF12GT470K
Přehled produktu
Part Number: CF12GT470K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 470K OHM 1/2W 2% AXIAL
Datasheety: 1.CF12GT470K.pdf2.CF12GT470K.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF12GT470K
Part Number CF12GT470K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 470K OHM 1/2W 2% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4967971 pcs Datový list 1.CF12GT470K.pdf2.CF12GT470K.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Série CF Režim panel 470 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovost - Detailní popis 470 kOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film