M27W202-100K6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M27W202-100K6
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC EPROM 2M PARALLEL 44PLCC
Datasheety: M27W202-100K6.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
580 pcs
  • Zpráva
Specifikace M27W202-100K6
Part Number M27W202-100K6 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC EPROM 2M PARALLEL 44PLCC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 50470 pcs Datový list M27W202-100K6.pdf
Napište čas cyklu - slovo, - Napětí - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Technika EPROM - OTP Dodavatel zařízení Package 44-PLCC
Série - Obal Tube
Paket / krabice 44-LCC Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)