M27W201-80N6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W201-80N6 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M27W201-80N6
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC EPROM 2M PARALLEL 32TSOP
Datasheety: M27W201-80N6.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
936 pcs
  • Zpráva
Specifikace M27W201-80N6
Part Number M27W201-80N6 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC EPROM 2M PARALLEL 32TSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 63343 pcs Datový list M27W201-80N6.pdf
Napište čas cyklu - slovo, - Napětí - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Technika EPROM - OTP Dodavatel zařízení Package 32-TSOP
Série - Obal Tray
Paket / krabice 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)