M27W201-80K6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M27W201-80K6
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC EPROM 2M PARALLEL 32PLCC
Datasheety: M27W201-80K6.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
640 pcs
  • Zpráva
Specifikace M27W201-80K6
Part Number M27W201-80K6 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC EPROM 2M PARALLEL 32PLCC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 41272 pcs Datový list M27W201-80K6.pdf
Napište čas cyklu - slovo, - Napětí - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Technika EPROM - OTP Dodavatel zařízení Package 32-PLCC (11.35x13.89)
Série - Obal Tube
Paket / krabice 32-LCC (J-Lead) Ostatní jména 497-1692-5
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Typ montáže Surface Mount