63TXW560MEFC10X40
RubyconRubycon
63TXW560MEFC10X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63TXW560MEFC10X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63TXW560MEFC10X40.pdf2.63TXW560MEFC10X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63TXW560MEFC10X40
Part Number 63TXW560MEFC10X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 122688 pcs Datový list 1.63TXW560MEFC10X40.pdf2.63TXW560MEFC10X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.43A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.6A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1488
63TXW560MEFCEFR10X40
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.673" (42.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 560µF Aplikace General Purpose