63TXW150MEFC6.3X40
RubyconRubycon
63TXW150MEFC6.3X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63TXW150MEFC6.3X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63TXW150MEFC6.3X40.pdf2.63TXW150MEFC6.3X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63TXW150MEFC6.3X40
Part Number 63TXW150MEFC6.3X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 121887 pcs Datový list 1.63TXW150MEFC6.3X40.pdf2.63TXW150MEFC6.3X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 635mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.27A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF