63TXW100MEFC6.3X30
RubyconRubycon
63TXW100MEFC6.3X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63TXW100MEFC6.3X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63TXW100MEFC6.3X30.pdf2.63TXW100MEFC6.3X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63TXW100MEFC6.3X30
Part Number 63TXW100MEFC6.3X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 163887 pcs Datový list 1.63TXW100MEFC6.3X30.pdf2.63TXW100MEFC6.3X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 515mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.03A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF