400SXW68MEFC18X35
Přehled produktu
Part Number: 400SXW68MEFC18X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu PENCIL CAP
Datasheety: 1.400SXW68MEFC18X35.pdf2.400SXW68MEFC18X35.pdf
  • Zpráva
Specifikace 400SXW68MEFC18X35
Part Number 400SXW68MEFC18X35 Výrobce Rubycon
Popis PENCIL CAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44684 pcs Datový list 1.400SXW68MEFC18X35.pdf2.400SXW68MEFC18X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série SXW Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 460mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.437" (36.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 68µF