400SXW68MEFC18X40
Přehled produktu
Part Number: 400SXW68MEFC18X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400SXW68MEFC18X40.pdf2.400SXW68MEFC18X40.pdf
  • Zpráva
Specifikace 400SXW68MEFC18X40
Part Number 400SXW68MEFC18X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43322 pcs Datový list 1.400SXW68MEFC18X40.pdf2.400SXW68MEFC18X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série SXW Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 68µF Aplikace General Purpose