400SXW33MEFC18X20
Přehled produktu
Part Number: 400SXW33MEFC18X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400SXW33MEFC18X20.pdf2.400SXW33MEFC18X20.pdf
  • Zpráva
Specifikace 400SXW33MEFC18X20
Part Number 400SXW33MEFC18X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74456 pcs Datový list 1.400SXW33MEFC18X20.pdf2.400SXW33MEFC18X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série SXW Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 264.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 33µF