10YXG220MEFC6.3X7
RubyconRubycon
10YXG220MEFC6.3X7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10YXG220MEFC6.3X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10YXG220MEFC6.3X7.pdf2.10YXG220MEFC6.3X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10YXG220MEFC6.3X7
Part Number 10YXG220MEFC6.3X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1027004 pcs Datový list 1.10YXG220MEFC6.3X7.pdf2.10YXG220MEFC6.3X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série YXG hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 220µF