10YXG2200MEFC16X16
RubyconRubycon
10YXG2200MEFC16X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10YXG2200MEFC16X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10YXG2200MEFC16X16.pdf2.10YXG2200MEFC16X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10YXG2200MEFC16X16
Part Number 10YXG2200MEFC16X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 158217 pcs Datový list 1.10YXG2200MEFC16X16.pdf2.10YXG2200MEFC16X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 1.358A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.94A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1062
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks
Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 42 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitní 2200µF