10YXG2200MEFCT810X28
RubyconRubycon
10YXG2200MEFCT810X28 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10YXG2200MEFCT810X28
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10YXG2200MEFCT810X28.pdf2.10YXG2200MEFCT810X28.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10YXG2200MEFCT810X28
Part Number 10YXG2200MEFCT810X28 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 190799 pcs Datový list 1.10YXG2200MEFCT810X28.pdf2.10YXG2200MEFCT810X28.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 1.337A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.91A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 31 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 2200µF Aplikace General Purpose