R-78AA2.5-0.5SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA2.5-0.5SMD-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R-78AA2.5-0.5SMD-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 2.5V 1W
Datasheety: R-78AA2.5-0.5SMD-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace R-78AA2.5-0.5SMD-R
Part Number R-78AA2.5-0.5SMD-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 2.5V 1W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14154 pcs Datový list R-78AA2.5-0.5SMD-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 2.5V Napětí - vstup (Min) 4.75V
Napětí - vstup (Max) 32V Typ Linear Regulator Replacement
Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Série INNOLINE R-78AA-0.5
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 10-SMD Module Ostatní jména 80999167
R78AA2.50.5SMDR
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OTP, SCP Účinnost 87%
Detailní popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 500mA 4.75V - 32V Input Proud - výstup (Max) 500mA