R-78AA3.3-1.0SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA3.3-1.0SMD-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R-78AA3.3-1.0SMD-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Datasheety: R-78AA3.3-1.0SMD-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace R-78AA3.3-1.0SMD-R
Part Number R-78AA3.3-1.0SMD-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14522 pcs Datový list R-78AA3.3-1.0SMD-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - vstup (Min) 4.75V
Napětí - vstup (Max) 18V Typ Linear Regulator Replacement
Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Série INNOLINE R-78AA-1.0
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 10-SMD Module Ostatní jména 80999171
R78AA3.31.0SMDR
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OTP, SCP Účinnost 90%
Detailní popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.75V - 18V Input Proud - výstup (Max) 1A