R-78AA12-0.5SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA12-0.5SMD-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R-78AA12-0.5SMD-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 6W
Datasheety: R-78AA12-0.5SMD-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace R-78AA12-0.5SMD-R
Part Number R-78AA12-0.5SMD-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 6W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11082 pcs Datový list R-78AA12-0.5SMD-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - vstup (Min) 15V
Napětí - vstup (Max) 32V Typ Linear Regulator Replacement
Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.2mm x 9.7mm x 9.2mm) Série INNOLINE R-78AA-0.5
Příkon (W) 6W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 10-SMD Module Ostatní jména 945-1041-1
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OTP, SCP Účinnost 97%
Detailní popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input Proud - výstup (Max) 500mA
Ovládací prvky Enable, Active High Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
R-78AA1.8-1.0SMD-R
R-78AA1.8-1.0SMD-R
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 1.8V 2W
Na skladě: 12823 pcs
Stažení: R-78AA1.8-1.0SMD-R.pdf
RFQ
R-78AA12-0.5SMD
R-78AA12-0.5SMD
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 6W