LQA40T200C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LQA40T200C
Výrobce / značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE ARRAY GP 200V 20A TO220AB
Datasheety: LQA40T200C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo a RoHS
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LQA40T200C
Part Number LQA40T200C Výrobce Power Integrations
Popis DIODE ARRAY GP 200V 20A TO220AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 61694 pcs Datový list LQA40T200C.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.2V @ 20A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Dodavatel zařízení Package TO-220AB Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Qspeed™ Reverse Time Recovery (TRR) 17ns
Obal Tube Paket / krabice TO-220-3
Ostatní jména 596-1455-5 Provozní teplota - spojení -55°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Diode Type Standard Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode
Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 20A Through Hole TO-220-3 Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 200V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 20A