LQA40B150C
Power IntegrationsPower Integrations
LQA40B150C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LQA40B150C
Výrobce / značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE CC 150V 20A DUAL TO-263AB
Datasheety: LQA40B150C.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace LQA40B150C
Part Number LQA40B150C Výrobce Power Integrations
Popis DIODE CC 150V 20A DUAL TO-263AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 52761 pcs Datový list LQA40B150C.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.2V @ 20A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Dodavatel zařízení Package TO-263AB Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Qspeed™ Reverse Time Recovery (TRR) 16.9ns
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Provozní teplota - spojení -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Standard
Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 150V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 150V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 20A