LQA30B200C
Power IntegrationsPower Integrations
LQA30B200C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LQA30B200C
Výrobce / značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE ARRAY GP 200V 15A TO263AB
Datasheety: LQA30B200C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo a RoHS
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace LQA30B200C
Part Number LQA30B200C Výrobce Power Integrations
Popis DIODE ARRAY GP 200V 15A TO263AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 71100 pcs Datový list LQA30B200C.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.2V @ 15A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Dodavatel zařízení Package TO-263AB Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Qspeed™ Reverse Time Recovery (TRR) 16.5ns
Obal Tube Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatní jména 596-1451-5 Provozní teplota - spojení -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Diode Type Standard Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode
Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 200V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 15A