MXSMLG36AE3
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG36AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Datasheety: MXSMLG36AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG36AE3
Part Number MXSMLG36AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5338 pcs Datový list MXSMLG36AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 36V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 58.1V
Napětí - porucha (Min) 40V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14848
1086-14848-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 51.6A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMLG36A
MXSMLG36A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB