MXSMLG33AE3
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG33AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Datasheety: MXSMLG33AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG33AE3
Part Number MXSMLG33AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6231 pcs Datový list MXSMLG33AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 33V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 53.3V
Napětí - porucha (Min) 36.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14844
1086-14844-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 56.2A Kapacitní @ Frekvence -