MXSMLG40AE3
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG40AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Datasheety: MXSMLG40AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG40AE3
Part Number MXSMLG40AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5519 pcs Datový list MXSMLG40AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 40V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 64.5V
Napětí - porucha (Min) 44.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14852
1086-14852-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 46.4A Kapacitní @ Frekvence -