MXSMLG30AE3
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG30AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
Datasheety: MXSMLG30AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG30AE3
Part Number MXSMLG30AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6087 pcs Datový list MXSMLG30AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 30V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 48.4V
Napětí - porucha (Min) 33.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14840
1086-14840-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 62A Kapacitní @ Frekvence -