MXSMLG28AE3
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG28AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
Datasheety: MXSMLG28AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG28AE3
Part Number MXSMLG28AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5558 pcs Datový list MXSMLG28AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 28V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 45.4V
Napětí - porucha (Min) 31.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14836
1086-14836-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 66A Kapacitní @ Frekvence -