MXLSMCJLCE40AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE40AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJLCE40AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJLCE40AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJLCE40AE3
Part Number MXLSMCJLCE40AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6607 pcs Datový list MXLSMCJLCE40AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 40V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 64.5V
Napětí - porucha (Min) 44.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12274
1086-12274-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 23.3A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose