MXLSMCJLCE45A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE45A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJLCE45A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJLCE45A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJLCE45A
Part Number MXLSMCJLCE45A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6831 pcs Datový list MXLSMCJLCE45A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 45V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 72.7V
Napětí - porucha (Min) 50V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12277
1086-12277-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 20.6A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose