MXLSMCJLCE33A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE33A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJLCE33A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJLCE33A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJLCE33A
Part Number MXLSMCJLCE33A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6521 pcs Datový list MXLSMCJLCE33A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 33V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 53.3V
Napětí - porucha (Min) 36.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12269
1086-12269-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 28.1A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose