MSTC25-16
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSTC25-16
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOD THYRISTOR DIODE 25A SF1
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace MSTC25-16
Part Number MSTC25-16 Výrobce Microsemi
Popis MOD THYRISTOR DIODE 25A SF1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5668 pcs Datový list
Napětí - Off State 1.6kV Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2.5V
Struktura Series Connection - All SCRs Série -
Obal Bulk Paket / krabice Module
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet SCR, diody 2 SCRs
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
Proud - Na státu (It (AV)) (Max) 25A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 550A @ 50Hz
Proud - přidržení (H) (Max) 200mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA