MSTC60-16
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSTC60-16
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOD THYRISTOR DIODE 60A SF1
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace MSTC60-16
Part Number MSTC60-16 Výrobce Microsemi
Popis MOD THYRISTOR DIODE 60A SF1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4303 pcs Datový list
Napětí - Off State 1.6kV Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 3V
Struktura Series Connection - All SCRs Série -
Obal Bulk Paket / krabice Module
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet SCR, diody 2 SCRs
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
Proud - Na státu (It (AV)) (Max) 60A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 1500A @ 50Hz
Proud - přidržení (H) (Max) 250mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA