MSTC160-08
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSTC160-08
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOD THYRISTOR DOUBLER 160A D1
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace MSTC160-08
Part Number MSTC160-08 Výrobce Microsemi
Popis MOD THYRISTOR DOUBLER 160A D1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5025 pcs Datový list
Napětí - Off State 800V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 3V
Struktura Series Connection - All SCRs Série -
Obal Bulk Paket / krabice T2
Provozní teplota -40°C ~ 130°C (TJ) Počet SCR, diody 2 SCRs
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis SCR Module 800V Series Connection - All SCRs Chassis Mount T2
Proud - Na státu (It (AV)) (Max) 160A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 5400A @ 50Hz
Proud - přidržení (H) (Max) 400mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA