MSTC110-16
MicrosemiMicrosemi
MSTC110-16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSTC110-16
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu POWER MOD THYRISTOR/DIODE T1
Datasheety: MSTC110-16.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSTC110-16
Part Number MSTC110-16 Výrobce Microsemi
Popis POWER MOD THYRISTOR/DIODE T1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4426 pcs Datový list MSTC110-16.pdf
Napětí - Off State 1.6kV Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 3V
Struktura Series Connection - All SCRs Série -
Obal Bulk Paket / krabice Module
Ostatní jména MSTC11016 Provozní teplota -40°C ~ 130°C (TJ)
Počet SCR, diody 2 SCRs Typ montáže Screw Mount
Detailní popis SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Screw Mount Module Proud - Na státu (It (AV)) (Max) 110A
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 2250A @ 50Hz Proud - přidržení (H) (Max) 250mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA