MSD200-12
MicrosemiMicrosemi
MSD200-12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSD200-12
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE BRIDGE 3PH 1200V 200A SM3
Datasheety: MSD200-12.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSD200-12
Part Number MSD200-12 Výrobce Microsemi
Popis DIODE BRIDGE 3PH 1200V 200A SM3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5061 pcs Datový list MSD200-12.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) 1.2kV Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.55V @ 300A
Technika Standard Dodavatel zařízení Package M3
Série - Obal Bulk
Paket / krabice M3 Ostatní jména MSD20012
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Chassis Mount
Diode Type Three Phase Detailní popis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount M3
Proud - zpìtný únikový @ Vr 300µA @ 1200V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 200A