MSD160-18
MicrosemiMicrosemi
MSD160-18 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSD160-18
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOD BRIDGE 3PH 1800V 160A M3
Datasheety: MSD160-18.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSD160-18
Part Number MSD160-18 Výrobce Microsemi
Popis MOD BRIDGE 3PH 1800V 160A M3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1822 pcs Datový list MSD160-18.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) 1.8kV Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.65V @ 300A
Technika Standard Dodavatel zařízení Package M3
Série - Obal Bulk
Paket / krabice M3 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Three Phase
Detailní popis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.8kV Chassis Mount M3 Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 1800V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 160A