MSD160-16
MicrosemiMicrosemi
MSD160-16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSD160-16
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOD DIODE GPP 1600V 160A M3
Datasheety: 1.MSD160-16.pdf2.MSD160-16.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSD160-16
Part Number MSD160-16 Výrobce Microsemi
Popis MOD DIODE GPP 1600V 160A M3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4820 pcs Datový list 1.MSD160-16.pdf2.MSD160-16.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) 1.6kV Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.65V @ 300A
Technika Standard Dodavatel zařízení Package M3
Série - Obal Bulk
Paket / krabice M3 Ostatní jména MSD160-16MI
MSD160-16MI-ND
MSD16016
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Chassis Mount
Diode Type Three Phase Detailní popis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3
Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 1600V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 160A