MPLAD30KP28AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP28AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD30KP28AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
Datasheety: MPLAD30KP28AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPLAD30KP28AE3
Part Number MPLAD30KP28AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 28V 46.4V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3192 pcs Datový list MPLAD30KP28AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 28V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 46.4V
Napětí - porucha (Min) 31.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 30000W (30kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Ostatní jména 1086-7421
1086-7421-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 645A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD30KP280AE3
MPLAD30KP280AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 280V 451V PLAD
Na skladě: 3465 pcs
Stažení: MPLAD30KP280AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP28A
MPLAD30KP28A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 28V 46.4V PLAD