MPLAD30KP28A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP28A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD30KP28A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
Datasheety: MPLAD30KP28A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MPLAD30KP28A
Part Number MPLAD30KP28A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 28V 46.4V PLAD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3295 pcs Datový list MPLAD30KP28A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 28V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 46.4V
Napětí - porucha (Min) 31.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 30000W (30kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Ostatní jména 1086-7420
1086-7420-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 645A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD30KP28AE3
MPLAD30KP28AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 28V 46.4V PLAD