MPLAD30KP280AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP280AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD30KP280AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 280V 451V PLAD
Datasheety: MPLAD30KP280AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPLAD30KP280AE3
Part Number MPLAD30KP280AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 280V 451V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3465 pcs Datový list MPLAD30KP280AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 280V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 451V
Napětí - porucha (Min) 311V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 30000W (30kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Ostatní jména 1086-7417
1086-7417-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 66A
Kapacitní @ Frekvence - Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD30KP280AE3/TR
MPLAD30KP280AE3/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 3323 pcs
Stažení: MPLAD30KP280AE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP26CA/TR
MPLAD30KP26CA/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 2121 pcs
Stažení: MPLAD30KP26CA/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP280A
MPLAD30KP280A
Popis: TVS DIODE 280V 451V PLAD