MASMCJLCE11AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE11AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJLCE11AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Datasheety: MASMCJLCE11AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
113 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJLCE11AE3
Part Number MASMCJLCE11AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11571 pcs Datový list MASMCJLCE11AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 11V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 18.2V
Napětí - porucha (Min) 12.2V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-6121
1086-6121-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 82A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMCJLCE11A
MASMCJLCE11A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB