MASMCJLCE110A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE110A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJLCE110A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110V 178V DO214AB
Datasheety: MASMCJLCE110A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
112 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJLCE110A
Part Number MASMCJLCE110A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 110V 178V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9126 pcs Datový list MASMCJLCE110A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 110V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 178V
Napětí - porucha (Min) 122V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-6118
1086-6118-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 8.4A
Kapacitní @ Frekvence 90pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMCJLCE120A
MASMCJLCE120A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 120V 193V DO214AB
Na skladě: 10446 pcs
Stažení: MASMCJLCE120A.pdf
RFQ
MASMCJLCE11AE3/TR
MASMCJLCE11AE3/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 10298 pcs
Stažení: MASMCJLCE11AE3/TR.pdf
RFQ
MASMCJLCE110AE3
MASMCJLCE110AE3
Popis: TVS DIODE 110V 178V DO214AB