MASMCJLCE10A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE10A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJLCE10A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Datasheety: MASMCJLCE10A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
113 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJLCE10A
Part Number MASMCJLCE10A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 10V 17V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11745 pcs Datový list MASMCJLCE10A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 10V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 17V
Napětí - porucha (Min) 11.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-6116
1086-6116-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 88A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose