APTC60HM70RT3G
MicrosemiMicrosemi
APTC60HM70RT3G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTC60HM70RT3G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 4N-CH 600V 39A SP3F
Datasheety: APTC60HM70RT3G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace APTC60HM70RT3G
Part Number APTC60HM70RT3G Výrobce Microsemi
Popis MOSFET 4N-CH 600V 39A SP3F Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1983 pcs Datový list APTC60HM70RT3G.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 3.9V @ 2.7mA Dodavatel zařízení Package SP3
Série CoolMOS™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 39A, 10V
Power - Max 250W Obal Bulk
Paket / krabice SP3 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7000pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 259nC @ 10V Typ FET 4 N-Channel (H-Bridge) + Bridge Rectifier
FET Feature Standard Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V
Detailní popis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) + Bridge Rectifier 600V 39A 250W SP3 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 39A