APTC60HM83FT2G
MicrosemiMicrosemi
APTC60HM83FT2G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTC60HM83FT2G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 600V 36A MODULE
Datasheety: APTC60HM83FT2G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace APTC60HM83FT2G
Part Number APTC60HM83FT2G Výrobce Microsemi
Popis MOSFET 2N-CH 600V 36A MODULE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2456 pcs Datový list APTC60HM83FT2G.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 3mA Dodavatel zařízení Package Module
Série CoolMOS™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 83 mOhm @ 18A, 10V
Power - Max 250W Obal Bulk
Paket / krabice Module Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7290pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 255nC @ 10V
Typ FET 2 N-Channel (Half Bridge) FET Feature Standard
Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V Detailní popis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 600V 36A 250W Chassis Mount Module
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 36A