APTC60HM45SCTG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTC60HM45SCTG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 4N-CH 600V 49A SP4
Datasheety: APTC60HM45SCTG.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 877 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace APTC60HM45SCTG
Part Number APTC60HM45SCTG Výrobce Microsemi
Popis MOSFET 4N-CH 600V 49A SP4 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 877 pcs Datový list APTC60HM45SCTG.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 3.9V @ 3mA Dodavatel zařízení Package SP4
Série CoolMOS™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 22.5A, 10V
Power - Max 250W Obal Bulk
Paket / krabice SP4 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
Typ FET 4 N-Channel (H-Bridge) FET Feature Super Junction
Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V Detailní popis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 600V 49A 250W Chassis Mount SP4
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 49A