APTC60AM83B1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTC60AM83B1G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 3N-CH 600V 36A SP1
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace APTC60AM83B1G
Part Number APTC60AM83B1G Výrobce Microsemi
Popis MOSFET 3N-CH 600V 36A SP1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4361 pcs Datový list
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 3mA Dodavatel zařízení Package SP1
Série CoolMOS™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 83 mOhm @ 24.5A, 10V
Power - Max 250W Obal Tray
Paket / krabice SP1 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 250nC @ 10V Typ FET 3 N Channel (Phase Leg + Boost Chopper)
FET Feature Super Junction Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V
Detailní popis Mosfet Array 3 N Channel (Phase Leg + Boost Chopper) 600V 36A 250W Chassis Mount SP1 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 36A