APTC60DAM24T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTC60DAM24T1G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 600V 95A SP1
Datasheety: 1.APTC60DAM24T1G.pdf2.APTC60DAM24T1G.pdf
  • Zpráva
Specifikace APTC60DAM24T1G
Part Number APTC60DAM24T1G Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 600V 95A SP1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5252 pcs Datový list 1.APTC60DAM24T1G.pdf2.APTC60DAM24T1G.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 3.9V @ 5mA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package SP1
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 47.5A, 10V
Ztráta energie (Max) 462W (Tc) Obal Bulk
Paket / krabice SP1 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 14400pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 300nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V Detailní popis N-Channel 600V 95A (Tc) 462W (Tc) Chassis Mount SP1
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 95A (Tc)