APTC60AM45B1G
MicrosemiMicrosemi
APTC60AM45B1G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTC60AM45B1G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 3N-CH 600V 49A SP1
Datasheety: APTC60AM45B1G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace APTC60AM45B1G
Part Number APTC60AM45B1G Výrobce Microsemi
Popis MOSFET 3N-CH 600V 49A SP1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2130 pcs Datový list APTC60AM45B1G.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 3.9V @ 3mA Dodavatel zařízení Package SP1
Série CoolMOS™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 24.5A, 10V
Power - Max 250W Obal Bulk
Paket / krabice SP1 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
Typ FET 3 N Channel (Phase Leg + Boost Chopper) FET Feature Standard
Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V Detailní popis Mosfet Array 3 N Channel (Phase Leg + Boost Chopper) 600V 49A 250W Chassis Mount SP1
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 49A