SN74LVC3G14YEPR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC3G14YEPR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC INVERTER SCHMITT 3CH 8DSBGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC3G14YEPR
Part Number SN74LVC3G14YEPR Výrobce N/A
Popis IC INVERTER SCHMITT 3CH 8DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5198 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Série 74LVC Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-XFBGA, DSBGA Ostatní jména 296-18816-2
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet vstupů 3
Počet okruhů 3 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Max prodlení propagace @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Typ logiky Inverter Logic Level - Low 0.3 V ~ 1.4 V
Logic Level - Vysoká 1.4 V ~ 3.7 V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Proud - Klidový (Max) 10µA Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA