SN74LVC3G14DCURE4
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC3G14DCURE4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC INVERTER SCHMITT 3CH US8
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC3G14DCURE4
Part Number SN74LVC3G14DCURE4 Výrobce N/A
Popis IC INVERTER SCHMITT 3CH US8 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5705 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package US8
Série 74LVC Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet vstupů 3 Počet okruhů 3
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Max prodlení propagace @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF Typ logiky Inverter
Logic Level - Low 0.3 V ~ 1.4 V Logic Level - Vysoká 1.4 V ~ 3.7 V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Schmitt Trigger
Detailní popis Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger US8 Proud - Klidový (Max) 10µA
Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA Číslo základní části 74LVC3G14