SN74LVC3G14DCUTG4
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC3G14DCUTG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC3G14DCUTG4
Part Number SN74LVC3G14DCUTG4 Výrobce N/A
Popis IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 145315 pcs Datový list
Napětí - Rozdělení US8 Načasování 32mA, 32mA
Shell Style 1.65 V ~ 5.5 V Série 74LVC
Schmitt Trigger Input 1.4 V ~ 3.7 V Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Poměr - S / H: ADC 3 Polarizace 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Orientace 3 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet bitů na Element Inverter Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Výrobní číslo výrobce SN74LVC3G14DCUTG4 Logic Level - Vysoká 0.3 V ~ 1.4 V
Funkce Schmitt Trigger Rozšířený popis Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger US8
Popis IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8 Proud - Klidový 4.3ns @ 5V, 50pF